Przejdź do treści

Pracuj z nami

Warunki pracy:

– wynagrodzenie podstawowe w wysokości
1 521,22 Brutto/ miesięcznie, 35 H gwarantowane / tydzień + nadgodziny możliwe na życzenie,
– bonusy, które mogą sięgać 310 euro netto miesięcznie,
– w tym 5 tygodni płatnego urlopu,
– ubezpieczenie wzajemne + zwrot wszystkich kosztów leczenia
– zakwaterowanie w kocie max 120 euro / miesiąc
– wsparcie we wszystkich procedurach administracyjnych,

Chcąc rozpocząć pracę w naszej firmie masz do wyboru
( w zależności od twojego doświadczenia i predyspozycji) następujące stanowiska :

Lou nov 2019 262 (2)

Zbieracz/-ka

Osoby na tym stanowisku mają bezpośredni wpływ na końcową jakość naszych pieczarek. Dlatego ważne jest dla nas, aby rozumieć proces zbioru pieczarki, potrafić poruszać się między regałami uprawowymi (zapewniamy w pełni elektryczne, jeżdżące wózki do zbiorów), nie mieć przeciwskazań do pracy na wysokości, być sprawnym manualnie tak aby zbierając pieczarki dbać o ich wysoką jakość. Najlepiej sprawdzą się na tym stanowisku osoby dynamiczne, precyzyjne i skrupulatne. Do twoich zadań będzie należało zbieranie pieczarek i układanie ich w docelowych opakowaniach zgodnie z zadaną wagą produktu (w tym celu każdy wózek wyposażony jest w wagę).

Pracownik rolny

To na tym stanowisku wszystko się zaczyna. Zaangażowanie i skrupulatność ma bezpośredni wpływ na jakość naszych produktów. Do Twoich głównych zadań będzie należało m.in : asystowanie przy załadunku / rozładunku kompostu i okrywy do / z hal uprawowych, oraz dbanie o czystość i hygienę całego cyklu uprawowego.

Pracownik wsparcia
produkcji i magazynu

To stanowisko to krwioobieg naszej firmy. Będziesz pomagać zbieraczom/kom dostarczając im opakowania do zbioru pieczarek i odbierając od nich pieczarki po zbiorze, sprawdzając przy tym jakość i wagę. Będziesz również odpowiadał za przekazanie zbieranych pieczarek do magazynu do dalszej konfekcji. To stanowisko jest dla Ciebie jeśli jesteś osobą wysportowaną, przyjazną, dynamiczną i skrupulatną.

Magazynier

To jedno z kluczowych stanowisk, mające bezpośredni wpływ na dynamikę produkcji. Do Twoich zadań będzie odbiór palet z produkcji, poddanie procesowi wakowania (szybkiego schładzania), oraz późniejsze układanie w chłodni przed dalszą konfekcją. Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby wysportowane i skrupulatne.

Technik Utrzymania Ruchu

Jak najlepszy stan maszyn i urządzeń w firmie to fundament każdej produkcji. Do twoich zadań będzie należało wspieranie kierownika ds. konserwacji przy usuwaniu awarii, wymianie części oraz usprawnianiu naszej linii produkcyjnej. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby mające wiedzę z zakresu mechaniki, elektroniki, hydrauliki.
Mile widziana jest wiedza z zakresu :
⦁ Elektroniki / eletromechaniki
⦁ urządzeń cieplno-chłodniczych.